Dyer

Shitet nga: Begjet 01 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer te ardhura nga belgjika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim