PUNOJM DYER & DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Roleta 18 Pri 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
TE HESATI ju ofron dyer dhe dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe qmime me te mira ne treg. Me garancion shume vjeqar. Gjithashtu Hesati Plasti ju ofron edhe Roleta te Jashtme nga Alumini dhe Plastika.

Kontakto: 044152654 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim