Tush kabin shole llavabo bojler si dhe pllaka pe..

Shitet nga: vllaznim 23 Shk 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Inventar për banjo
Shes tush kabin shole llavabo bojler si dhe pllaka te banjos te gjitha te reja te paketune
Qmimi per nje banjo 2 me2 750 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim