Fikus

Shitet nga: Dardan 04 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes fikusin me gjatsi 2.40cm
Mund te na kontaktoni viber ose what app 00377 45 236 673
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim