I laqe per thyerjen e gureve ne veshk.

Shitet nga: ilaq 12 Krr 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Lule dhe bimë
sherim i shpejt sod gjithnje e me shum njerz vuajn nga guret ne veshk. problemi i cili shkaktohet kryesisht nga uji edhe ushqimi . me te shumten e herave .guret ne veshk apo fshikzen e urines shkaktojn dhimbje te pa durushme mandej te do persona me periudha te gjat ,marojme ilaqin natyral per thyerjen e gureve ne veshk orgjinal nuk osht i domshum per shendet osht
shum i sukseshem

tel:044313514
049436113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim