KUKURUZ

Shitet nga: milan 03 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Lule dhe bimë
prodajem kukuruz u vecim kiolicinama, uredno smesten i bez vlage
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim