Kumbulla me shumice

Shitet nga: I.Bytyqi 25 Gsh 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim kumbulla me shumice,me qmim te volitshem-0.30 kg!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim