Lula

Shitet nga: Niti 15 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten tri Lule shume te mira.
Nje Lule e ka qmimin 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim