Lule "Shqiponje"

Shitet nga: Egzon 27 Dhj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule 2.70 m e gjate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim