Lule "shiponje"

Shitet nga: lule "shiponje" 13 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule "shiponje" me fleta te medha.Ka gjatsi 2.50 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim