Lule Fikus

Shitet nga: Naim 21 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Lule dhe bimë
Lulja Fikus i jep nje pamje te bukur shtepis tuaj, ka nje madhesi te madhe siq duket edhe ne foto.
Qmimi mund te behet edhe me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim