Lulet

Shitet nga: Bekim 09 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Lule dhe bimë
Lulet jan te medhaja jan te ruajtura nuk jan te prishura,per me shum informata thirrni ne numrin 044-867-363,lula e gjelbert shitet 200 euro ndersa fokusi 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim