Qepë me shumicë dhe pakicë

Shitet nga: Qepë me shumicë dhe pakicë 26 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim qepë me shumicë dhe pakicë, cmimi sipas marrveshjes dhe sasisë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim