Komod,orman

Shitet nga: Shabani 17 Mar 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komod dhe Orman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim