Komod per TV

Shitet nga: rushit 04 Gsh 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shitet komoda per televizor esht shum e ruajtur dhe esht shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim