Komode,orman

Shitet nga: Shaban 17 Mar 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komode per TV dhe orman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim