DHOMA GJUMI/DHOMA FJETJES/SHTRATA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Arti Dje 22:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

595 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi

.Shesim dhoma gjumi te reja
Qmimi i dhomes eshte 595 Euro ne at qmim perfshihet Shtarti me Jogi te mir RELAX NOTE+Dollapi me 3 dyer ne llager dhe me pasqyre+kozmetika me pasqyre dhe me fjoka +2 fjoka te vogla..
Mund te punojm edhe me porosi...
Mund te na kontaktoni per me shum info ne viber nr.+377-44-351-256 edhe ne nr.+377-44-983-090
Punojme:
Tavolina Buke
Kuzhina
Komoda per tv
Tavolina Mesi
Shtrata nga druri
Regalla
Punojm edhe sipas porosis.
"Mobileria Arti"
Ju mirepresim
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.Tag:Opel VW Volkswagen , Mercedes-Benz BMW , Peugeot , Audi , Renault , Fiat , Ford , Hyundai , Seat , Škoda , Citroën , Land Rover , Smart , Alfa Romeo , Jaguar , Jeep , Kia , Suzuki , Daihatsu , Honda , Lincoln , Mitsubishi , Saab , Ssangyong , Toyota ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim