DHOMA GJUMI/TAVOLINA BUKE/KUZHINA/MOBILERIA ARTI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Arti Sot 17:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 70 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Vazhdojmë me OFERTA
....Dhoma gjumi prej 400 Euro deri n 700 Euro, në këtë qmim përfshihen shtrati me jogi 2 komodina te vogla 1 kozmetik me pasqyre edhe dollapi 240cm.
Mobileria Arti gjindet në Lipjan tek rrethi Prishtin-Shtime-Lipjan-Airport
Punojmë sipas porosis,? transporti dhe montimi është falas në të gjithë Kosovën????.
Ju mirëpresim...Për porosi dhe më shumë info na kontaktoni në numrat tan ose në viber:
+383 44 983 090
+383 44 351 256??
Punojme:
Tavolina Buke
Kuzhina
Komoda per tv
Tavolina Mesi
Shtrata nga druri
Regalla
Punojme edhe sipas porosise.
"Mobileria Arti"
Ju mirëpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim