Dhome e fjetjes dhe trapezari

Shitet nga: Emin 27 Gsh 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 180 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shesim dhomen e fjetjes, sic shihet ne foto permban dollapin, shtratin me dy natkasne dhe komoden me pasqyre dhe trapezarine (160 cm gjatesia, 1m gjeresia) me 6 karrige, te dyja jane shume pak te perdorura sepse i kemi perdorur vetem gjate pushimeve, jane pothuajse te reja.
Cmimi per dhome te fjetjes eshte 250 euro, ndersa trapezaria e ka cmimin 180 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim