Kuzhin

Shitet nga: kuzhin 27 Shk 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
shesum kuzhine komplet siq e shini ne foto dhe eshte me foli pasnjo gervishje per mashum contakto :0444470276
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim