Kuzhina e perdorur

Shitet nga: izjah 14 Pri 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
kushina esht e perdorur por ne gjendje shum te mir dhe komoda per televizon edhe ajo e perdorur por ne gjendje shum te mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim