Kauq-Krevat per fjetje

Shitet nga: Kauq-Krevat per fjetje 06 Dhj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 2 kauqë 2sh dhe 3sh, të cilët shtrihen dhe bëhen shtretër për 1 dhe 2 persona.
Janë të përdorur për kohë të shkurtër dhe janë prodhim i brendit SIMPO.
Cmimi i negociueshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim