Kauqat 3treshe 1dyshe 1njishe

Shitet nga: privatt 19 Pri 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje salloni
sheds kauqat 2treshe nje dyshe dhe 1nishe jan te reja shum pak te perdorura dhe shtrihen.ose ndrroj me naj vetur qe ka denim ska lidhje sa vetem me punu Mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim