Kauqat 3treshe 1dyshe 1njishe

Shitet nga: noar 21 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje salloni
she's kauqat dy treshe nje dyshe nje nishe kauqat dhe mund te shtrihen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim