Komod dhe Orman

Shitet nga: Shaban 17 Mar 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden dhe ormanin ne gjendje shume te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim