Krevata

Shitet nga: Krevata 26 Tet 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten krevatat dy tresha nje dysh dhe fotele per me shum kontakt 049201602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim