Mobile

Shitet nga: Sh 08 Nën 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 3 tresha dhe 2 fotele po thuajse te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim