Mobilje te bukura

Shitet nga: Mobilje 22 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jan shum te bukura jan : 2 tresha, 1 dysh,dhe nje fotele . Mobiljet jan shum pak te perdorta por nuk kan as nje defekt...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim