Set garniture (tresh, dysh dhe fotelja)

Shitet nga: islam 02 Sht 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes setin per ulje, e pershtatshme per sallona moderne me motive klasike.
Mobiljet jane te perdorura nje kohe te shkurter, jane te ruajtura shume mire, ndersa treulesi shtrihet. Arsyeja e shitjes eshte nderrimi i vendebanimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim