Set kauqash (2 tresha dhe 1 fotele)

Shitet nga: Betimi 09 Krr 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje salloni
Set i kauqave 2 tresha dhe 1 fotele.

Te ruajtur , te perdorur pak.

Ja vlen me i marr!

Kauqat jane ne qytetin e Lipjanit, ne qender, rruga kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim