Shes komod per tv dhe tavolin

Shitet nga: Detar 08 Sht 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden per tv shum kualitative dhe tavolinen arsyeja e shitjes ndrrimi i mobiljeve çmimi i tv komodes 50€ ndersa i tavolines 40€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim