Treules , Dyels dhe 2 x Fotelje

Shitet nga: Kodra 22 Mar 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje salloni
Jan vetem dy jav te perdorur.
Ngjyren e kan te zeze.
Mall Italie !
Te interesuarit munden te lajmrohen ne numrin +491774752247. ( ne Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim