shiten tavolina bukes dhe rrethi

Shitet nga: dardan 10 Jan 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten tavolina dhe rrethi jan te perdorura po jan te rujtura per me shum shihni fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim