Perde Trak NR.TEL&VIBER+37744-739-411

Shitet nga: mentori 24 Krr 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   9 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA KLASIKE NGA PVC 23 euro/ROLETA KLASIKE NGA ALUMINI 42 euro /PERDE SHIRITORE 9 euro RPLETA VENECIANE 8 euro /DYER HARMONIK 42 euro /PERDE ROLLO 13 euro PERDE ZEBRA 24euro/VENECIANE NGA DRURI 42 euro TE GJITHA KETO QMIME JAN TE CEKURA ME MATJE DHE MONTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim