Qilimë

Shitet nga: .. 17 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Qilimë me dimenzione 3 me 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim