ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

Shitet nga: metin Sot 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME
SI DHE PERDE TRAK SHIRIRTORE ROLLO PERDE ROO
LO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
044 100 035 VIBER 049 114 635.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim