ROLETA VENECIANE

Shitet nga: lulzim 31 Jan 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PUNOJM ROLETA VENECIANE QMIMI ESHTE 7 EURO NQOFSE I MATNI VETE DHE I MONTONI VET.NQOFSE I MASIM TRANSPORTOJME DHE I MONTOJME NE QMIMI ESHTE 9 EURO.NJEKOHSISHT JU OFROJM DYER HARMONIK DHE ROLETA VENECIANE TE DRURIT.
PUNOJM NE TER TERITORIN E KOMUNES SE LIPIJANIT NE JANJEVE DHE NE TE GJITHA FSHATRAT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim