ROLLO PERDE ZEBRA

Shitet nga: metin Sot 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLLO PERDE ZEBRA
ROLLO PERDE STORE
ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI
DYER HARMONIK ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ETJ..ETJ..JU MIRPRESIM..
044 100 035 049 114 635..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim