ROLO PERDE

Shitet nga: lulzim 28 Shk 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.STARTI I PUNES ESHTE 1.2 METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA HOLANDA TAIWANI.KEMI SHUM LLOJ MATERJALI DHE NGHYRA
POR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VETE ATHER QMIMI ESHTE 11 EURO METRA KATROR..
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PASTIKA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim