Shes Tepihin Ne Foto

Shitet nga: Besim 06 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepih 4metra me 3metra. Per me shum kontaktoni ne numrin 049822261 . Dhe Viber +38649822261
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim