Tepih

Shitet nga: Avni 03 Shk 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihun shum pak te perdorur
Tepihu eshte 2 me 2.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim