ZBRITJE SEZONAL ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ROLETE PUNUES BULI 26 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO M2
ROLETE PVC PLASTIK 23 EURO M2
PERDE ZEBRA 25 EURO M2
PERDE TRAK 10 EURO M2
MONTIMI NE GJITH KOSOVEN
VIBER 0037744 171 866
TE GJITHA LLOJET KAN 5 VJET GARANCION
TEL 045 693 412
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim