tepiha

Shitet nga: islam 02 Sht 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Qilimë dhe Perde


Tepihat jane perdorur vetem 1 vit, arsyeja e shitjes nderrimi i vendbanimit. Dimenzionet e tepihut te pare jane 1.6m X 2.3 m , ndersa tepihi tjeter eshte 1m X 2m.
Cmimi per te parin eshte 35e, ndersa per te dytin eshte 25. Nese merren te dy se bashku cmimi eshte 50e.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim