Aparatur per friza dhe rafte per lokale

Shitet nga: Arsim 27 Shk 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Rafte të ndryshme
1.Shes aparatur per mbushjen e frizave ,frigoriferave dhe klimat e automjeteve e cila eshte e blere ne Zvicer dhe eshte shum pak e perdorur .
2.Po ashtu shes edhe rafte me dimenzione 160x90x60 te cilet jan te pershtashem per lokale.
Qmimi sipas marreveshjes per te dy produketet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim