Orendi shtepiake

Shitet nga: elsa 28 Gsh 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten keto orendi shtepiake,te ruajtura mire dhe pak te perdorura.Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim