Rafta per lokal

Shitet nga: arsim 09 Gsh 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Rafte të ndryshme
I kemi 11 cope rafte te cilet jan te pershtatshem per veprimtari te ndryshme me dimenzione:100X160X60cm ne gjendje te mire dhe jan te perdorur vetem 4 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim