Dyer Dritare dhe Mobilje http://zdrukthtariaalbi..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albi 21 Mar 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Shes Dyer,Dritare Nga Plastika Dhe Druri Me Montim Dhe Bartje Gratis Si Dhe Paradhoma,Kuzhina ,Kauqa,Tavolina,Dhoma Të Fjetjes,Komoda Per Telivizor Etj. Gjindemi Ne Magjistralen Prishtinë-Mitrovicë Afer Hotel Amazona Per Më Shum Na Vizitoni Ne Webside Ton http://zdrukthtariaalbi.webs.com
Nr.044-330-269
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim