Shank,Tavolina dhe Karrika

Shitet nga: Dashnim 01 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
5 tavolina 70cm me nga 4 karrika
nje shankeric me 4 karrika
dhe shanki me dollapa komplet
mobiljet jan shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim