peshqira, qarqafa, postava, mbuloja te tavolines

Shitet nga: cima 17 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
peshqira te llojeve te ndryshme, qarqafa per kreveta , dhe mbuloja te tevolinave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim