Shatora me NXEMJE karrikaDhe tavolina 044280873

Shitet nga: Dritoni Sot 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim ne sherbim shatora karrika dhe tavolina shatorat jan me madhsi te ndryshme sipas kerkeses suaj montimi ne ter kosoven numri per kontakt 044280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim